ZB-01
ZB-01
ZB-01
ZB-01
ZB-01
ZB-01
ZB-01
Martek Grup
ZB-01
Geri Git

 

Makine özellikleri:

Ön baskı: her türlü bira, süt, yiyecek, içecek kartonu baskısı için geçerlidir. Dokulara önceden basılmış su bazlı mürekkep kullanın, baskı kalitesini, geniş formatı, renkli baskının rengini büyük ölçüde artırabilir.

Yüksek üretim verimliliği, büyük miktarlarda canlı uzun versiyon için daha uygundur; Yüksek  dirençli, basınç gücü oluklu mukavva üretimi.

Baskı kağıdından tasarruf edin.

İşçilik maliyetlerini azaltın.

Ana baskı: Food Lin Mozhi, anti yağlı kağıt, silikon yağlı kağıt, tıbbi çift silikonlu kağıt, beyaz sarı kraft kağıt, oluklu ortam vb.

SC serisi döküm tipi duvar plakası gelişmiş kararlılık ve baskı ünitesi çizim tasarımı, hızlı kurulum ve değiştirme bileşeninin renklendirmesi kolay.

Yüksek kaliteli baskı ihtiyaçlarını karşılamak için doğru yanal ve dikey hizalama yetenekleri, kararlı ve doğru gerginlik kontrol sistemi.

Sürekli baskı kontrolü sağlamak için standart tam otomatik sapma düzeltmesi hassas flaş konfigürasyon algılama sistemi, renkli baskının tespiti ve her zaman yüksek hızlı kurutma, kızılötesi ve üflemeli kurutmanın hizalama etkisi.

Buharlı kurutma için kullanılabilir, işletme maliyetlerinden tasarruf sağlar.

Kullanımı kolay kontrol konsolu.

Alanın sonsuz genişlemesi, kesintisiz makaralama, malzeme çıkarma ön işlemi, kağıt, otomatik üst baskı işlevi vb. gerçekleştirir.

Diğer Ürünler
Martek Grup Diğer Ürünlerimize Aşağıdan Ulaşabilirsiniz.